Napisane przez  2013-06-08

O firmie

(4 głosów)

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z Szynwałdu zajmującą się przewozami osób w kraju oraz za granicę. Naszym celem jest komfortowy i bezpieczny przewóz osób, pasażerów. Z nami będą Państwo zawsze na czas. Ofertę kierujemy nie tylko do klientów indywidualnych. Wachlarz świadczonych przez nas usług obejmuje także zlecenia dla firm oraz szkół. Organizujemy także transport osób podczas imprez okolicznościowych tj. wesela, komunie, stypy, chrzciny. W naszych działaniach zawsze stawiamy na Klienta i jego zadowolenie. Pragniemy, aby każdy pasażer był usatysfakcjonowany z wykonywanych przez nas usług. Każdego dnia podejmujemy starania mające na celu realizację Państwa oczekiwań. Dzięki zebranym doświadczeniom możemy zapewnić terminową, systematyczną i profesjonalną obsługę w zakresie przewozu osób oraz transporcie na lotniska w Krakowie, Katowicach, Rzeszowie oraz Warszawie. Naszym atutem jest szeroki zakres świadczonych usług. Posiadamy niezbędne uprawnienia do wykonywania przewozów pasażerskich w kraju oraz zagranicą. Podejmujemy się realizacji zleceń indywidualnych oraz grupowych. Oferujemy przewozy osób zarówno w dni powszednie jak i w święta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę.

Powiadom swojego znajomego o naszej firmie

share on facebook share on linkedin share on pinterest share on youtube share on twitter share on tumblr share on soceity6

Zadzwoń lub napisz

Biuro obsługi klienta czynne 24h na dobę. Oferujemy Państwu swoje usługi w zakresie transportu osób. Zapewniamy darmową wycenę wynajmu minibusa, busa, autokaru. Sprawdź szczegóły naszej oferty.

e-mail